nova dolna
o inwestycji

Piaseczyńska 51, 00-765 warszawa

Nova Dolna to inwestycja zlokalizowana na warszawskim Mokotowie przy ulicy Piaseczyńskiej 51. Naszym zamierzeniem było stworzenie dla mieszkańców przestrzeni do życia o wysokiej jakości, zapewniającej komfort a zarazem funkcjonalnej, dostosowanej do dzisiejszych standardów i oczekiwań.

Dlatego też, uprzednio wzniesiony na działce budynek został zburzony, gdyż jego adaptacja nie mogłaby spełnić wszystkich założeń związanych z inwestycją. Tym samym otrzymaliśmy teren, na którym wznosimy dla Państwa zupełnie nowe zmierzenie inwestycyjne.

Budynek o modernistycznej formie, w którym zadbano o funkcjonalność zarówno przestrzeni wspólnej jak i zaprojektowanego rozkładu lokali. Sam standard wykończenia obszarów wspólnych przy wykorzystaniu naturalnego kamienia oraz wysokiej jakości ceramiki budowlanej, będzie odwoływał się do prestiżu inwestycji przy zachowaniu wszelkich walorów użytkowych. Ponadto dążyliśmy do zapewnienia maksymalnego dostępu światła dziennego, stąd też nasz projekt charakteryzuje się dużą ilością przestrzeni przeszklonych oraz dostępem do loggii i tarasów dla wszystkich lokali. Na walory użytkowe inwestycji wpłynie również dedykowany parking podziemny skomunikowany ze wszystkimi kondygnacjami inwestycji za pomocą windy.

Dlaczego warto wybrać naszą inwestycję?

  • wszystkie nasze apartamenty będą miały 3 m wysokości,
  • duże aluminiowe, panoramiczne okna,
  • recepcja z concierge,
  • przed budynkiem, na odrębnej działce stoi stacja redukcyjna gazu, jako inwestor mamy już ustalone warunki, aby stacja była usytuowana w specjalnej jednostce kontenerowej o wymiarach ok. 2na 4 m2 i była umiejscowiona w rogu działki przy ul. Piaseczyńskiej, całkowicie pod ziemią
    w ten sposób uwolnimy teren od zabudowy, pozostanie on jako wolna, zielona działka.
  • zapewnimy rewitalizację otoczenia poprzez zielone nasadzenia, wymianę ogrodzenia czy wyrównania chodnika, tak aby teren dookoła był spójny z nasza wizją komfortowej przestrzeni do mieszkania.

Nadrzędnym celem VG Capital przy projektowaniu i realizacji inwestycji Nova Dolna jest zapewnienie Państwu komfortu w przestrzeni odpowiadającej na wszelkie potrzeby, przy wykorzystaniu walorów jakie oferuje lokalizacja inwestycji.